Семінар викладено у логічній послідовності, що дозволяє поетапно заглиблюватися в базові знання з «Управління проєктами». Загалом семінаром задоволена, закріпила отримані раніше знання.”
Єлизавета Балюк
Помічник керівника проєктами,
АТ «Банкомзв’язок»
Дуже дякую Вам за ваш труд. Ви дуже крута спеціалістка та добра людина.”
Андрій
Студент курса подготовки Project management,
Все було змістовно, ясно і просто чудово.”
Олексій Михайлов
Головний спеціаліст,
ДТЕК
Дякую викладачам та учасникам курсу за повагу один до одного і взаєморозуміння. Дякую.”
Ігор Романов
Заступник директора з технічного переоснащення та капітальних інвестицій ПСП Запорізька ТЕС ПАТ «Дніпроенерго»,
ДТЕК
Хочу поділитися своїм кейсом, і сказати перевірене справжнє спасибі за курс. Якщо на початку мені було важко зрозуміти, як ці теоретичні знання допоможуть мені (хоча практичний досвід у мене не малий), але можу точно сказати – без цього курсу я, як світчер, точно б провалила багацько тестів та співбесід. Я зараз реально дуже вдячна за ці знання! Ніколи б не подумала, що на співбесідах будуть питати про галузі знань у менеджменті. Тому дуже Вам вдячна!”
Катерина
Студент курса подготовки Project management,
Загалом сподобалося. Шарова дуже хороша лекторка!”
Катерина Щеглова
Шеф-редактор,
«Інвестгазета»
Аліно, доброго дня! Хотіла Вам окремо подякувати за курс. Цікавий матеріал та зовсім не нудний стиль викладу. Завдяки вашому досвіду і знанням було завжди цікаво Вас слухати та переймати практичні навички, котрі застосовувалися в реальних проблемних ситуаціях.”
Даша
Студент курса подготовки Project management,
Очікування виправдалися. Цікаво було дізнатися думку Підрядників щодо вимог Замовника.”
Андрій Клименко
Начальник відділу супроводу проєктів реконструкції,
«СХІДЕНЕРГО ЗУЇВСЬКА ТЕС»
Все освітлено до дрібниць і дуже доступно. Дякуємо!”
Ігор Сорокін
Провідний інженер відділу впровадження нових технологій,
«АСТЕЛІТ»
Аліно, дякую Вам за надзвичайний досвід. Ви – справжня професіоналка! Ви надихаєте!”
Георгій
Студент курса подготовки Project management,
Аліно, дякую за курс! Можливо ми не були взірцевими студентами та не завжди робили домашку (я про себе), але було цікаво. Познайомились з новими людьми, дізналися багато цікавої інформації. Багато знань стануть у пригоді. З Вами легко та цікаво. Дякую!”
Ірина
Студент курса подготовки Project management,
Два дні пролетіли дуже швидко! Респект і уважуха консультантам :) Добре викладений цікавий матеріал, добре володіння інтересом аудиторії.”
Ігор Луценко
Начальник відділу ІСУ,
ДТЕК
Семінар «живий», легко проходить для початківців з проєктного менеджменту і наповнений великою кількістю прикладів.”
Сергій Гущин
Менеджер проєктів,
«СИСТЕМ ІНТЕГРЕЙШН СЕРВІС»
Отримав багато корисної практичної інформації з управління ризиками.”
Олександр Карпенко
Менеджер проєктів,
«АЛЬФА-БАНК»