Втілення ваших ідей у життя
через управління проєктами

Угору

Блог

Гуляємо! (Про здатність бачити життя поза роботою)

5 січня 2022

Гуляємо! (Про здатність бачити життя поза роботою)

У сучасному світі, який змушує нас змагатись та досягати все більшого, коли проєкти швидко змінюють один одного – за першим йде другий, потім третій... Після завершення проєкту багато менеджерів проводять аналіз слабких та невдалих сторін проєкту, інколи не акцентуючи увагу на тому, що було зроблено добре. І з такими динамічними перегонами часом ані менеджеру, ані команді не хочеться витрачати час на те, щоб відзначити свої досягнення та гарні результати, які вдалось отримати завдяки спільним зусиллям усієї команди. Шкода… Адже для успішного завершення проєкту кожний член команди доклав власних зусиль та старань, а також використав власні емоційні ресурси.

Гнучкість мислення: і лижі, і сноуборд

28 грудня 2021

Гнучкість мислення: і лижі, і сноуборд

Не є сюрпризом, що за останні роки все більше і більше компаній по всьому світу прагнуть не лише «робити» agile у окремих проєктах, а й «бути agile» на рівні організації в цілому. За результатами нещодавніх досліджень виявилося, що у непрості часи пандемії COVID-19 компанії з гнучким мисленням швидше пристосовувалися до нових умов ведення бізнесу, а також мали значні переваги у швидкості та стійкості, порівняно з компаніями, що використовують традиційний спосіб організації роботи.

Політична обізнаність для керівників проєктів

20 грудня 2021

Політична обізнаність для керівників проєктів

Кожна організація має власну внутрішню політику. Для того, щоб успішно реалізувати проєкт, РМу необхідно розуміти міжособистісні відносини між топ-менеджерами, членами проєктної команди та іншими стейкголдерами, а також мати уявлення про те, як саме використати наявні ресурси для реалізації проєкту.

Старший Бро проєктного менеджера

13 грудня 2021

Старший Бро проєктного менеджера

Керівник проєкту не завжди здатен безпосередньо впливати на усі зацікавлені сторони проєкту, через те, що це може виходити за межі його повноважень. Або ж через те, що якийсь стейкхолдер просто не бажає (або не вважає за потрібне) обговорювати та вирішувати питання щодо проєкту з людиною, яка обіймає нижчу посаду. Досить важко керувати проєктом, коли тобі не вистачає повноважень для вирішення ключових питань. У таких ситуаціях спонсор проєкту надає неоціненну допомогу.

Вплив та влада менеджера проєктів

6 грудня 2021

Вплив та влада менеджера проєктів

Проекти створюють люди, тому злагоджена робота усієї проектної команди та інших стейкхолдерів надзвичайно важлива. Для успішного завершення проекту менеджеру слід належним чином використовувати свою владу та чинити відповідний вплив на стейкхолдерів. Але що ж саме означають поняття «влада» та «вплив»?

Проєкти Brownfield і Greenfield. Який у Вас?

1 грудня 2021

Проєкти Brownfield і Greenfield. Який у Вас?

Усі знають, що двох однакових проєктів не існує, кожен проєкт унікальний, бо у кожного свій контекст. Для того, щоб упорядкувати таке велике різноманіття проєктів, людство постійно прагне групувати та категоризувати поняття, спрощуючи таким чином для себе завдання керування складним.

Небезпечний менеджмент: cправа гори Еверест

28 травня 2021

Небезпечний менеджмент: cправа гори Еверест

Існує кілька розбіжностей в управлінні, які можуть стати причиною збільшення кількості нещасних випадків для альпіністів. Пропонуємо вам переклад статті Mount Everest Case як чудовий приклад впливу якості управлінських рішень на добробут команди.

Технічний борг на боржнику верхи їздить

20 травня 2021

Технічний борг на боржнику верхи їздить

Тему боргу більшість людей прагнуть оминати, бо на думку спадають протерміновані банківські рахунки, студентські позики та іпотечні платежі. Але борг ще буває технічним.

Проєктний детектив

18 травня 2021

Проєктний детектив

Проєкт - це ризикований захід, і керівник проєкту несе відповідальність за людей, яких взяли в проєкт. Команда не знає, хто нею буде керувати, у неї зазвичай немає вибору. А ось у керівника прєкту вибір є майже завжди.

7 тенденцій з навчання та розвитку для проєктних команд

13 травня 2021

7 тенденцій з навчання та розвитку для проєктних команд

Всі погодяться, що 2020 рік видався не таким, як очікувалося. Пандемія докорінно змінила звичний режим нашої роботи, повсякденного життя і навчання. Раптовий перехід на домашній офіс змусив керівництво багатьох організацій переосмислити безліч процесів, а співробітникам довелося адаптуватися до цифрових технологій і нових викликів. Так, звіт Learning Guild за попередній рік показав, що в той час як професійні навички були в центрі уваги респондентів, вони також повідомили про збільшення кількості інших видів навчання, включно з навчанням лідерству та менеджменту.