Статті
24 червня 2015
Бюджетування проєктів. Роздуми у двох частинах
У частині 1 «Резерви бюджету» йшлося про те, як «застрахувати» себе від непередбачених обставин, які можуть вилитися в додаткові витрати в проєкті.
22 травня 2015
Проблемні проєкти: завдання не для слабаків
Одного разу в одну компанію був запрошений менеджер для управління проєктом будівництва готелю в одному з міст України. За 2 роки ведення проєкту була розроблена документація, отримано дозвіл на будівництво, був обраний генпідрядник, розпочато нульовий цикл і «з'їдено» 20% бюджету. Формальної передачі справ щодо проєкту не було здійснено, тому наш керівник проєкту в силу своїх здібностей і можливостей намагався збагнути суть справи. Ось що йому вдалося дізнатися.
13 травня 2015
Клієнт і його запит. Як дізнатися правду?
Клієнт завжди правий, але часто замовники при описі чого ж вони хочуть від проєкту впадають у крайнощі: від "я все вже все придумав, робимо, як я сказав" до "скажіть, що нам робити". Як запобігти впадіння в крайнощі і що робити з такими крайніми випадками?
26 березня 2015
Бюджетування проєктів. Роздуми у двох частинах
Попри всю багатогранність ризиків, що мають місце бути в будь-якому проєкті, ризики перевищення бюджету проєкту є найбільш «традиційними». Запитайте будь-якого менеджера проєкту – який аспект проєкту є дуже нелегким в управлінні? – і з великою ймовірністю почуєте «вартість» або «бюджет».
5 березня 2015
Олександра Романцова: «Управління проєктами – це на 99,9% взаємодія з людьми»
Ми поговорили з професійним консультантом з розвитку особистісних компетенцій Олександрою Романцовою про те, чому недостатньо бути просто хорошим професіоналом і про те, як стати супергероєм в проєктному менеджменті навіть в найжорсткіших умовах.